Age of Mythology

Vyhledat
Počítadlo

14. 3. 2010 19:24:08

Hraní na ESU

Jak hrát na ESU a nenechat se otrávit hned několika prohrami v řadě. Pokud jste si zaopatřili hru Age of Mythology a chystáte-li se hrát online hry na oficiálním serveru, pozorně si přečtete následující článek.

Nejprve si stáhněte několik záznamů her z portálu Agesanctuary a záznamy her si nastudujte. Potom si strategii párkrát vyzkoušejte offline na svém počítači.

Následně se přihlaste na ESO a vyberte si mód advanced. Zde si vyzkoušejte několikrát strategii na hrách, které nejsou započítávány do žebříčků. Jestliže vám to už celkem jde, přejděte na hlavní stránku multiplayeru a zahajte vyhledávání hry. Zvolte buď hru týmovou nebo hrajte sólo.

Jste-li začátečník, lze si snížit pro prvních deset her rating a tím získat přijatelnějšího soupeře. Nedaří-li se vám vyhrát, pravděpodobně někde děláte chybu. Koukněte se na svůj záznam hry a zhodnoťte příčiny prohry. Po odstranění chyb byste měli alespoň občas vyhrát.

Nejčastější příčiny jsou. Pozdní postup do druhé nebo další doby. Špatná ekonomika. Vytváření špatných jednotek proti nepříteli. Špatné ovládání vojska při boji. Pozdní odkliknutí vylepšení v kovárně nebo kasárnách.

Snažte se napadat soupeřovu ekonomiku. Pokuste se ho odstavit od zlata. Neustále vytvářejte nové vesničany a dohlížejte na to, aby pracovali. Co možná nejdříve provádějte ekonomické a vojenské vylepšení v budovách. Pokud hrajete týmovou hru, pomáhejte svým spoluhráčům. Chovejte se k ostatním slušně. Pamatujte, že hra má takovou úroveň, jakou ji vytvoří hráčská komunita.

Autor:skp Diskuse k článku (0)

Dnes je 2. 4. 2020

Vítej hoste

Pokud nemáš účet, můžeš se zdarma zaregistrovat.

Partneři webu

» Odkazy na web - záložky a rozcestník
» Thief - informace o hře

Copyright © 2008 - 2011 aom