Age of Mythology

Vyhledat
Počítadlo

5. 5. 2009 21:37:59

Hraní přes síť - LAN

Dnes se dozvíte vše potřebné pro hraní hry Age of Mythology pomocí síťového spojení. Samozřejmě počítám s tím, že máte všichni originální CD hry. Spojení pomocí IP vyžaduje, aby hry měly shodný patch, nejlépe ten poslední. Hrát hru pomocí možnosti LAN je možné buď mezi propojenými počítači v domácí síti, ale i se vzdáleným počítačem, který je připojen k internetu.

V menu hry zvolte postupně volby Multiplayer - LAN/Direct IP - Zvolte si nickname. V další obrazovce máte na výběr hru hostovat, nebo se připojit k již existující hře. V prvním případě stačí stisknout tlačítko Host, v tom druhém zadejte do pole Type a Direct IP IP adresu, kterou vám zdělí host hry a pokračovat tlačítkem Connect. Pokud jste připojeni ke hře a zároveň jste host, můžete nastavit parametry hry, jako je mapa,typ hry nebo obtížnost.

Nyní stačí stisknout červené tlačítko a hra je spuštěna. Výhodou hry přes LAN a Direct IP je, že se nemusíte připojit k serveru ESO. Nevýhodou je, že musíte sehnat někoho, kdo s vámi bude hrát a nepřítomnost statistik a hráčské komunity.

Autor:skp Diskuse k článku (0)

Dnes je 2. 4. 2020

Vítej hoste

Pokud nemáš účet, můžeš se zdarma zaregistrovat.

Partneři webu

» Odkazy na web - záložky a rozcestník
» Thief - informace o hře

Copyright © 2008 - 2011 aom