Age of Mythology

Vyhledat
Počítadlo

16. 7. 2008 22:34:10

Multiplayer

Hraní na ESO serveru vyžaduje originální hru Age of Mythology (dnes stojí pouhé tři stovky a to včetně datadisku). Registrace vám nezabere více jak pět minut a můžete hrát hry započítávané do světových žebříčků s jinými hráči z celého světa. Hry do žebříčků lze spustit pouze přes rychlé hledání a na výběr máte možnost hrát jako osamocený hráč, nebo se připojit do týmové hry. Jestliže jste ještě nehráli online, je dobré se kouknout na nějaký ten záznam expertů na portálu Age sanctuary. Až se kouknete na pár záznamů, zkuste nejprve hrát v módu advanced, neboli v místnosti, kde se nezapočítávají body do žebříčků. Až vám to trochu půjde, můžete se vrhnout do bojů v bodovaných hrách.
Statistiky
K dispozici jsou kompletní statistiky, žebříčky, počet odehraných her. Hráče je možné vyhledávat. Statistiky jsou rozděleny na celkové , měsíční a týdenní.
Chat
Na ESU je zabudovaný chat, kde hráči mezi sebou diskutují a domlouvají si zápasy. Chat je rozdělený do kategorií např. pro experty nebo nováčky. Diskutovat lze i pomocí osobních zpráv adresovaných konkrétnímu hráči. Je také možné si přidávat hráče do přátel a potom je jednoduše pozvat do své hry.

Autor:skp Diskuse k článku (8)

Dnes je 27. 5. 2020

Vítej hoste

Pokud nemáš účet, můžeš se zdarma zaregistrovat.

Partneři webu

» Odkazy na web - záložky a rozcestník
» Thief - informace o hře

Copyright © 2008 - 2011 aom