Dnes je 2. 4. 2020

Vítej hoste

Pokud nemáš účet, můžeš se zdarma zaregistrovat.

Partneři webu

» Odkazy na web - záložky a rozcestník
» Thief - informace o hře

Age of Mythology

Vyhledat
Počítadlo

Kdo si ještě nepovšiml, tak do 1. srpna probíhá přihlášení na turnaj o celkovou odměnu 500 dolarů. Přihlášeni jsou poměrně zvučná jména hráčů, kteří se dali zlákat zajímavou odměnou pro vítěze. Za první místo je vypsáno 300 dolarů, za druhé 150 a za třetí pak 50 dolarů.

Autor: skp Diskuse k článku (1)

Na portálu rts-sanctuary, kde je komunita her série Age, se schyluje k pořádání dalšího turnaje s velmi pěknou odměnou pro vítěze. Podle předběžných informací, které jsou k dispozici na fóru na rts-sanctuary, by se mělo hrát ve staré hře Age of Mythology nikoliv tedy v datadisku. Je to zřejmě z důvodu, aby každý ukázal, jaký má skill.

Autor: skp Diskuse k článku (1)

5. 2. 2011 23:50:38

Turnaj na RTS Sanctuary

Na portálu rts-sanctuary (dříve agesanctury) se bude konat zábavný turnaj s názvem Smurf Wars Tournament ve hrách Age of Mythology i datadisku The Titans.

Autor: skp Diskuse k článku (0)

Turnaj Clash of the Titans dnes vyvrcholil finálovým bojem. Vítězem se stal SkWizZ_Nigam, který porazil 2:0 hráče FW_Sim. Hrálo se na mapách Midgard - Zeus vs. Loki a Savannah - Isis vs. Loki. Během týdne již proběhlo semifinále a ze zápasů StR_A1phex - FW_Sim a SkWizZ_Nigam - Bsk_Remind_ vzešlo výše zmíněné finále... více »

Autor: skp Diskuse k článku (0)

22. 11. 2008 19:29:04

Turnaj na AgeSanctuary

Na portálu Agesanctuary právě vrcholí turnaj Clash of the Titans, který je dotován částkou 450 dolarů. Ve startovním poli nechybí legendy hry Age of Mythology SkWizZ_Ourk, Olympus Fantasy, StR_Cerebra1, XpT_Magic_, XpT_Cyclone, SkWizZ_Nigam.

Autor: skp Diskuse k článku (2)

Copyright © 2008 - 2011 aom